اخذ ویزای شینگن ایتالیا ویژه 7 آذر

اخذ ویزای ایتالیا ویژه ۷ آذر ماه

 ویزای شینگن ایتالیا، وقت سفارت ایتالیا

ویزای شینگن ویژه ۷ آذر ماه

 اخذ ویزای شینگن ایتالیا ویژه ۷ آذرماه را بصورت تضمینی و فوری از مشاورین ما دریافت نمایید. کشور ایتالیا یکی از زیباترن مقصدهای گردشگری اروپا می باشد که هر سال بر تعداد بازدید کنندگان این کشور افزوده می گردد. برای سفر به این کشور جذاب قبل از هر چیز نیاز به اخذ ویزای شینگن ایتالیا را دارید.
یکی از ویزاهایی که امروزه مورد توجه خیلی از گردشگران قرار گرفته است ویزای توریستی ایتالیا می باشد. ویزای توریستی برای افرادی صادر می‌شود که به منظور گردش و بازدید از مکان های دیدنی ایتالیا قصد اقامت چند روزه تا سه ماهه را در این کشور زیبا دارند.
اولین کاری که باید برای اخذ ویزای هر کشوری انجام دهید تکمیل قرم تقاضای ویزای می باشد که این فرم بصورت رایگان در وب سایت سفارت میشود دانلود کرد. بعد از آن از طریق سیستم تعیین وقت روز مور نظر خود را مشخص کنید. در پایان در روز تعیین شده برای انجام مصاحبه و تحویل مدارک به محل سفارت ایتالیا مراجعه فرمایید.
برای درخواست ویزا، افراد بزرگسال با مبلغی معادل ۶۰ یورو به سفارت بپردازند، برای افراد ۶ تا ۱۲ سال به ازای هر نفر ۳۵ یورو دریافت می‌شود و برای افراد کمتر از ۶ سال هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. همچنین، همسر، والدین و فرزندان شهروندان اتحادیه اروپا از پرداخت این هزینه معاف هستند.

منبع: ویزای شینگن


sitevisa

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: ویزای ,ایتالیا ,کشور ,شینگن ,ویژه ,افراد ,ایتالیا ویژه ,ویزای شینگن ,برای افراد ,شینگن ایتالیا ,ویزای شینگن ایتالیا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کیوان مجیدزاده | سایت رسمی کیوان مجیدزاده دکتر سید حسین ناریابی وکیل مشهد 09156948002 عمومی فوری خبر کسب وکارانلاین فیوز toppivots پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان خبرگزاری رئال مادرید قرعه کشی چانل تبلیغات داستانی از ادبیات فارسی یا زندگی واقعی فرد که در ان فرد موجب تغییر جامعه یا جامهع موجب تغییر فرد شده رزاوداریوش هوسی در گذشته طلگرام طلايي ايفون دانلود رمان جلددوم قمار بین مرگ زندگی داستان متن پرواز روباه چرا دخترک از دیو نترسید جعفر یک نون بده خلاصه ى داستان آوازى براى وطن اهنگً مياني قسمت ٤٩